Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item
Dunnere onderkleding van Woolpower: Woolpower LITE
Het Zweedse merk Woolpower introduceert een geheel nieuw materiaal om aan de vraag naar dunnere onderkleding te voldoen: Woolpower LITE.
Functionaliteit
Zoals gebruikelijk ligt de focus op de functionaliteit van een product met zo weinig mogelijk naden, gemaakt van zacht, soepel en elastisch materiaal dat bovendien geen onaangename lichaamsgeuren opneemt.
Nieuw materiaal
Het nieuwe materiaal biedt niet alleen bescherming tegen kou, maar dankzij de merinowol voelt het prettig aan bij alle temperaturen en elk activiteitenniveau.
Woolpower LITE
Woolpower LITE bestaat uit tricot gebreid materiaal en is gemaakt van 80% merino wol (extra fijn, 19,5 micron). De merino wol is met een synthetische polyamide vezel gemengd om een sterker en duurzamer product te kunnen produceren.
Basis en warm
Woolpower kleding is vooral heel basic. Niet modieus, maar vooral functioneel en heel erg lekker warm. Het is dan ook niet gek dat veel werklui kiezen voor het merinowol van de Zweedse fabrikant. Maar ook sporters en mensen die graag in de buitenlucht zijn, raken verslingerd aan Woolpower.
Voor meer informatie: https://www.woolpower.se/
Andere recente nieuws-items met betrekking tot Woolpower:
- Nieuwe stijlvolle herfstkleuren bij Woolpower (24-09-2020, 12:11)
- Woolpower breidt kindercollectie voor de winter flink uit (07-10-2014, 03:01)
- Functionele wintercollectie van Woolpower (29-10-2012, 06:52)
- Woolpower introduceert Woolpower LITE (08-10-2012, 00:42)
- Woolpower: functionele collectie thermisch ondergoed en kousen (21-03-2008, 11:14)
Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:
- Stealth Gear, kleding voor de natuurfotograaf
(29-11-2011, 17:27) - Gorillapod: statief voor overal
(23-06-2006, 07:32)
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: .
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.