Julien van Remoortere: Groot wandelboek Ardennen
ISBN: 9020947036
476 pagina's
Uitgeverij: Uitgeverij Lannoo



Affiliate-links:


Groot wandelboek Ardennen
Julien van Remoortere

Dit is alweer de achtste (en opnieuw geheel herziene) editie van het Groot Wandelboek Ardennen van Ardennen-kenner Julien van Remoortere. En opnieuw liep hij alle routes na om te kijken of er hier en daar iets moest worden aangepast.

En dat aanpassen is inderdaad hier en daar gedaan. Niet alleen omdat routes soms onmogelijk waren geworden (afsluitingen, etc.), maar vooral omdat de auteur nieuwe plekjes van natuurschoon had gevonden waar hij de lezer/wandelaars langs wilde voeren. Opnieuw dus een lust voor elke wandelaar die de Ardennen aandoet tijdens wandelvakanties en weekendjes-weg.

De kaarten zijn bijzonder duidelijk en de technische gegevens per route geven meteen een goed beeld van wat er te verwachten valt. Jammer is alleen dat de kaartjes niet zijn voorzien van coördinaten, zodat het voor GPS-gebruikers nog makkelijker zou zijn om de routes te lopen. Maar gezien de duidelijkheid van zowel beschrijvingen als kaarten is een GPS waarschijnlijk helemaal niet nodig. Of zoals in Vlaams op achterkaft staat: 'verlopen lopen is gewoonweg uitgesloten!'

Over de auteur
Julien van Remoortere heeft zichzelf inmiddels al onsterfelijk gemaakt als het gaat om wandelgidsen voor de Belgische Ardennen. Hij heeft dan ook al duizenden kilometers gelopen en heeft vele, zeer vele gidsen op zijn naam staan. Naast het bovenstaande boek is zeker ook zijn serie met wandelnetwerk-gidsen de moeite waard.

Over Uitgeverij Lannoo
Uitgeverij Lannoo is in Nederland vooral bekend om diens 'Dicht-Bij-Huis'-serie, routegidsen met allemaal eenzelfde soort structuur en daardoor makkelijk te doorgronden voor de gebruiker. Ook de Trotter-serie is een uitgave van Lannoo. In België kent men Lannoo als distributeur van onder andere de Lonely Planet Gidsen en de boeken van de ANWB. Daarnaast geeft Lannoo ook boeken uit over onder andere kunst, gezondheid, lifestyle en geschiedenis.

De meningen van anderen over dit boek

Anderen gaven dit boek gemiddeld een score van 8.33.
Er zijn 3 inzendingen, bekijk ze hier of geef direct jouw mening over 'Groot wandelboek Ardennen' van Julien van Remoortere.

Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
Extreme ironing (Phil Shaw)
Groot wandelboek Ardennen (Julien van Remoortere)
Een Grens van Steen (Herman Vuijsje)
Wandelvakanties dicht bij huis (Paul Maes (red.))
Het weer (Snel-zoek Natuurgids) (Eleanor Lawrance)
Het vroege vogelpad (Ontdek de nulmeterlijn) (Alphons van Winden en Keesjan van den Herik)
Wandelgids GR-10 (Ton Joosten)
Handboek knopen (Des Pawson)
Slovenië (David Robertson en Sarah Stewart)
De langste boswandeling van Nederland (Menno Faber en Ad Snelderwaard)
Tour of the Matterhorn (Hilary Sharp)
Succesvol fotograferen (Tom Ang)
Goedkoop overnachten Nederland (ANWB)
Knipoog van het Nijlpaard (Frank van Rijn)
Het mysterie Jeanne Immink (Harry Muré)
Wereldreisgids Thailand (Renate Loose)
Fotogids Actie & Outdoor (Bill Hatcher)
Kaleidoscope Sky (Tim Herd)
Overleven op de K2 (Wilco van Rooijen)
A loo with a view (Luke Barclay)
Noord-Portugal (Roel Klein en Bert Stok)
Handboek knopen (Des Pawson)
Normandië (Trotter-gids)
Tsjechië/Slowakije (Trotter-gids)
Nepal (Elmar Reishandboek) (Ronnie Rokebrand)


Hiking-site.nl op Twitter




Share/Bookmark
homezoeken op deze sitetop van de pagina
Vertel vrienden over deze pagina

Laatste wijziging: 05-03-2023

Hiking-site.nl is een site voor actieve buitensporters, wandelaars en hikers die op zoek zijn naar informatie over materiaal, routes, navigatie, EHBO, tips en tricks, avontuur, wandelen, outdoor en buitensporten. Nieuw op deze site?
Lees dan eerst eens rustig deze pagina met informatie over Hiking-site.nl!
[home] [linken naar Hiking-site.nl] [adverteren op Hiking-site.nl]