Arthur Japin, ea.: Badmeester, ben ik al bruin?
ISBN: 9041706186
236 pagina's
Uitgeverij: Uitgeverij Maarten Muntinga bv

Bestel dit boek bij:
Bol.com


Affiliate-links:


Badmeester, ben ik al bruin?
Arthur Japin, ea.

Onder de gevleugelde uitspraak (en tevens titel) 'Badmeester, ben ik al bruin?' werden er 20 korte verhalen of boekfragmenten verzameld van Nederlandse auteurs. Gemeenschappelijke deler van het kostelijke leesvoer is de zon en soms ook strand en zee.

Opnieuw is het Rainbow Pocket gelukt een boekje samen te stellen dat je zonder problemen bij je steekt als je aan het zwembad gaat liggen of op het strand wil liggen bakken op de handdoek. De verhaaltjes zijn stuk voor stuk amusant en door de kortheid van elk van hen leest het lekker weg.

Zo kun je lezen wat er je kan overkomen als je als inbreker vergeet om naar het toilet te gaan voordat je 'de kraak' gaat uitvoeren en kun je maar beter naar je opa luisteren als het op liften aankomt.

De Nederlandse auteurs die aantreden in dit boekje hebben elk hun sporen al lang verdiend in de Nederlandse literatuur. Namen als Tommy Wieringa, Jan Mulder, Carolijn Visser en Kees van Kooten staan garant voor lekker te lezen teksten waarbij je af en toe een grijns niet kunt onderdrukken.

Het lekkere van dit soort boekjes is dat je ze kunt gebruiken voor die korte pauzes. Als je even op de bus moet wachten, als op strand ligt te zonnen of als je moet wachten in de wachtkamer van de dokter tijdens je in de soep gelopen zomervakantie. En vooral in dat laatste geval zul je aan sommige van de verhalen in dit boekje ook nog eens praktisch nut hebben.

Over Uitgeverij Maarten Muntinga bv
De Rainbow Pockets van Uitgeverij Maarten Muntinga zijn een graag geziene aanvulling op de verzameling van lezers. De boeken zijn zonder uitzondering laag geprijsd en bieden op die manier een lage drempel om veel te lezen. Naast bovengenoemd boek zijn er Rainbow Pockets van onder andere Ronald Naar, Isabelle Eberhardt en Hella S. Haasse.

De meningen van anderen over dit boek

Er zijn voor dit boek nog geen andere meningen ingezonden. Geef daarom vandaag nog jouw mening over 'Badmeester, ben ik al bruin?' van Arthur Japin, ea..

Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
Hart van Portugal (Roel Klein en Bert Stok)
Chamonix - Mont-Blanc Walking Guide (Martin Collins)
Bed and Breakfast (Hanny Arens)
Noord Brabant (Wat&Hoe reisgids) (Ingeborg Schuitemaker)
Hoge bergen, diepe dalen (Hans Kammerlander)
Salzburgerland Actief (ANWB)
ANWB Wandelroutebox Nederland (ANWB)
Tour of the Matterhorn (Hilary Sharp)
The Thule incident (Frank van Zwol)
Wandelen op Rhodos (Paul van Bodengraven en Marco Barten)
Let my people go surfing (Yvon Chouinard)
In het spoor van Hemingway (Michael Palin)
De 100 mooiste dagwandelingen in de Pyreneeën (deel 2) (Ton Joosten)
Wandelen op Mallorca (Paul van Bodengraven en Marco Barten)
GPS Wijzer (Foeke Jan Reitsma en Joost Verbeek)
Eiger-Nordwand (Thomas Ulrich)
Handboek Survivaltechnieken (Alexander Stilwell)
Wandelen Wallis (Saastal, Zermatt en Aletschgebied) (Martin Beumer)
Trekking in the Vosges and Jura (Les en Elizabeth Smith)
Het grote ANWB Reisboek Europa (Els Andriesse(Coörd.))
Alles over geocaching (Jaap van Raffe en Tineke de Boer)
Mijn Pyreneeën (Ton Joosten)
Corsica Trekking GR20 (David Abram)
Don't forget the Duct tape (Kristin Hostetter)
Berg- en Poolgebied (SAS Survivalgids) (Barry Davies BEM)


Hiking-site.nl op Twitter




Share/Bookmark
homezoeken op deze sitetop van de pagina
Vertel vrienden over deze pagina

Laatste wijziging: 26-03-2023

Hiking-site.nl is een site voor actieve buitensporters, wandelaars en hikers die op zoek zijn naar informatie over materiaal, routes, navigatie, EHBO, tips en tricks, avontuur, wandelen, outdoor en buitensporten. Nieuw op deze site?
Lees dan eerst eens rustig deze pagina met informatie over Hiking-site.nl!
[home] [linken naar Hiking-site.nl] [adverteren op Hiking-site.nl]