Materiaal-nieuws van augustus 2011
Onderstaand een overzicht van nieuws op het gebied van buitensport-materiaal uit augustus 2011. Klik op de titel om het volledige bericht te lezen:
- Sprayway Vadar Softshell (06-08-2011, 23:11)
De Vadar Softshell is gemaakt van een duurzaam slijtvast nylon (95% bamboe vezel en 5% spandex). Het jacket is winddicht en waterafstotend met een DWR finish. De bamboe vezel heeft de eigenschap het vocht tot 4 keer sneller te absorberen dan katoen en eveneens sneller weer vrij te laten. Het is antibacterieel doordat de bacteriën die geuren veroorzaken worden gedood. - Deuter Aircontact nog toegankelijker geworden (06-08-2011, 23:12)
Het is een klassieker onder de rugzakken, je beste vriend bij hiking- en trektochten: de legendarische Deuter Aircontact. Door de nieuwe U-vormige opening aan de voorkant is de rugzak extra gemakkelijk te beladen en ook onderweg kan de drager eenvoudig bij zijn spullen. Deze bijzonder toegankelijke rugzak kent daarnaast een fantastisch draagcomfort en ziet er goed uit in zijn nieuwe, moderne design en sterke kleuren! - Kody, nieuwe halfhoge Lowa wandelschoenen van leer (06-08-2011, 23:13)
De Kody LL Mid is een halfhoge wandelschoen van leer met een stevige Vibram Renevo zool en Monowrap-zoolconstructie met stabilisator. Deze wandelschoen laat zien dat een stabiele wandelschoen helemaal niet veel hoeft te wegen. Bovendien voelt hij zich ook prima thuis in de stad en het park, waardoor de Kody LL Mid ook prima dagelijks is te dragen. - Zomerse afritsbroeken van Schoffel (06-08-2011, 23:14)
De zomercollectie van Schöffel brengt voor de heren dit jaar een paar zeer interessante broeken die draagcomfort, modieus ontwerp en functionaliteit zeer goed weten te combineren. De Cross Pants en de Paxton zijn daar goede voorbeelden van: afritsbaar voor als het warm wordt, maar tegelijkertijd UV-werend en waterafstotend (Cross Pants) of stretchy voor extra comfort (Paxton). - SealLine Urban Bags zijn ontworpen voor de grote stad (06-08-2011, 23:16)
Het leven in de jungle van een grote stad heeft zijn eigen gevaren: regen, smurrie, sneeuw en troep. Daarom heeft SealLine de functionele Urban collectie ontwikkeld om 100% bescherming - in urbane Style - voor iedereen, van de fietskoerier tot de businessman, te bieden. - Populaire Lowa Renegade nu ook met leren voering (18-08-2011, 00:01)
De Renegade GTX Mid is al jaren de meest verkochte outdoorschoen van Lowa. Deze klassieker uit de All Terrain Collectie krijgt er vanaf nu echter ook een broer en zus met leren voering bij: de Renegade LL Mid en Renegade LL Mid Ws. De stabiliteit, het draagcomfort en de pasvorm blijven hetzelfde, maar de voering van deze nieuwe modellen is van leer in plaats van GORE-TEX. - Nieuwe Eden Quality XP verrekijkers (18-08-2011, 00:06)
Het Eden Quality merk staat voor de best mogelijke prijs-kwaliteit verhouding, waarbij producten direct van de fabrikant aan de consument worden geleverd, zonder tussenhandel. De verrekijkers uit de HD en ED serie bestaan inmiddels een jaar. Nu is er een nieuw topmodel bijgekomen: de XP serie. Deze serie vervangt de ED serie als duurste en meest luxe serie. - adidas eyewear lanceert nieuwe outdoorbril (18-08-2011, 00:09)
adidas eyewear breidt de succescolle Terrex-reeks uit met een nieuw model: de Terrex Fast. Het model is gemaakt van licht materiaal en sluit nauw aan op het gezicht zodat de ogen optimaal beschermd worden tegen fel licht en andere extreme weersomstandigheden. Een maximum aan functionaliteit en een minimum aan gewicht; ideaal voor bergbeklimmers en hikers, maar ook voor andere fanatieke sportbeoefenaars.
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: . Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.
Het feit dat producten worden vermeld in de nieuws-items wil niet zeggen dat ze ook daardwerkelijk zijn uitgetest door de beheerder(s) van deze site. De informatie is in bijna alle gevallen beschikbaar gesteld door de fabrikant/importeur.
Mocht je zelf materiaal-nieuws weten dat hier tussenpast, mail me dan!
|