foto

Materiaal-nieuws van september 2004

Onderstaand een overzicht van nieuws op het gebied van buitensport-materiaal uit september 2004. Klik op de titel om het volledige bericht te lezen:

  • Snugpak komt naar Nederland (06-09-2004, 16:11)
    Het Engelse Snugpak is in Nederland op dit moment slechts bij een enkele speciaalzaken te koop. Vanaf komend jaar zal daar echter verandering in komen, want het Nederlandse Birdland atelier heeft het importeurschap verworven voor de slaapzakken van Snugpak.
  • Campingaz-adapter voor Markill (07-09-2004, 09:57)
    Het duitse merk Markill heeft een adapter ontwikkeld om de unieke ventielblikjes van Campingaz ook te kunnen gebruiken voor de schroefsystemen van branders en lampen van Markill en veel andere merken.
  • Alpha LT jacket van Arc'Teryx (11-09-2004, 03:17)
    Het Canadese Arc'Teryx introduceert het Alpha LT jacket: een lichtgewicht drie-laags Gore-Tex XCR jack uitgevoerd met de nieuwe WaterTight Vislon Zip.
  • Hotwire karabiner wint Editor's Choice van 'Rock and Ice' (13-09-2004, 09:12)
    Na een uitgebreide test door de redactie van het Amerikaanse 'Rock and Ice' magazine werd de klassieke hotwaire karabiner van Black Diamond uitgeroepen tot Editor's Choice.
  • Nieuwe biker-helmen van AGU (14-09-2004, 01:20)
    Dat de helm niet mag ontbreken in de uitrusting van een mountainbiker mag bekend worden verondersteld. AGU komt dit seizoen met 3 nieuwe helmen die de veiligheid van de bikers extra kan verhogen.
  • Reflective Buff (21-09-2004, 13:30)
    Volledig nieuw in het Buff gamma is de reflective Buff; een Buff met een retro-reflecterende strip van 3M Scotchlite.
  • Stride Walk-Fit stokken van Gabel (27-09-2004, 13:17)
    Nieuw in het assortiment van de firma Gabel zijn de Stride Walk Fit - Nordic walking stokken. Deze zijn speciaal ontworpen voor het beoefenen van de nieuwe fitness vorm ‘Stride Walk-Fit’.
  • Vernieuwde GTX gaiters van Berghaus (27-09-2004, 13:18)
    Berghaus heeft diens inmiddels klassieke GTX-Gaiters eens goed onder handen genomen om ze nog meer te verbeteren.
  • System Glove van Black Diamond (27-09-2004, 13:32)
    Black Diamond komt voor komend winter-seizoen met een hele reeks nieuwe handschoenen. Daaronder ook de System Gloves: multifunctionele handschoenen.

Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: RSS-feed. Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.

Het feit dat producten worden vermeld in de nieuws-items wil niet zeggen dat ze ook daardwerkelijk zijn uitgetest door de beheerder(s) van deze site. De informatie is in bijna alle gevallen beschikbaar gesteld door de fabrikant/importeur.

Mocht je zelf materiaal-nieuws weten dat hier tussenpast, mail me dan!


Hiking-site.nl op Twitter




Share/Bookmark
homezoeken op deze sitetop van de pagina
Vertel vrienden over deze pagina

Laatste wijziging: 16-05-2013

Hiking-site.nl is een site voor actieve buitensporters, wandelaars en hikers die op zoek zijn naar informatie over materiaal, routes, navigatie, EHBO, tips en tricks, avontuur, wandelen, outdoor en buitensporten. Nieuw op deze site?
Lees dan eerst eens rustig deze pagina met informatie over Hiking-site.nl!
[home] [linken naar Hiking-site.nl] [adverteren op Hiking-site.nl]