Materiaal-nieuws van augustus 2004
Onderstaand een overzicht van nieuws op het gebied van buitensport-materiaal uit augustus 2004. Klik op de titel om het volledige bericht te lezen:
- Suunto introduceert PODs voor t6 (02-08-2004, 15:40)
Het Finse Suunto heeft voor de zeer geavanceerde t6 enkele zogenaamde Peripheral Observation Devices (PODs) geïntroduceert. De PODs communiceren draadloos met de t6. - Grisport opent Nederlandse site (05-08-2004, 08:16)
Het Italiaanse schoenenmerk Grisport heeft nu ook een Nederlandse website met informatie over hun assortiment. - Accessoires van Berghaus: Accessables (16-08-2004, 20:17)
Berghaus introduceert een complete lijn kleine accessoires voor de buitensporter: de accessables. - Arc'Teryx Covert Cardigan wint award (16-08-2004, 20:32)
Arc'Teryx heeft met de nieuwe Covert Cardigan de belangrijke Polartec APEX Award voor Noord Amerika gewonnen. - Compact Bell van Care Plus (16-08-2004, 20:43)
In deze tijd van muggen is het goed om jezelf te beschermen tegen de muggen. Niet alleen tijdens het hiken, maar ook tijdens het slapen. Bijvoorbeeld met de Compact Bell van Care Plus. - Garmin iQue 3200: PDA met geïntegreerde GPS (23-08-2004, 18:40)
Garmin introduceert een nieuwe handheld PDA organizer met geïntegreerde GPS: de iQue 3200. - Exped Down booties met Pertex (25-08-2004, 08:07)
Exped maakt speciaal voor de voeten 'mini-slaapzakjes': de lichtgewicht Down Booties met Pertex Quantum shell en de Down Booties WB met Cordura zool en Pertex Endurance shell. - Polar lanceert de Outdoor Computers (26-08-2004, 17:48)
Polar lanceert Outdoor Computers, geschikt voor zowel de recreatieve als de professionele buitensporter. - Berghaus Alpine Pro (30-08-2004, 14:04)
Berghaus komt voor komend winterseizoen met een mooie combinatie van licht met duurzaamheid: het Alpine Pro Jacket en Alpine Pro Pants.
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: . Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.
Het feit dat producten worden vermeld in de nieuws-items wil niet zeggen dat ze ook daardwerkelijk zijn uitgetest door de beheerder(s) van deze site. De informatie is in bijna alle gevallen beschikbaar gesteld door de fabrikant/importeur.
Mocht je zelf materiaal-nieuws weten dat hier tussenpast, mail me dan!
|