Zomer Zin. Verhalen voor in de strandstoel Désanne van Brederode e.a.
Deze kleine pocket is ideaal voor de zomer, zoals de titel je al doet vermoeden. Het betreft hier zo'n 15 korte verhalen die ieder op één of andere wijze iets met de zomer te maken hebben.
Om de het zomerse en warme karakter van het boek te ondersteunen hebben sommige van de korte verhalen een licht erotisch tintje, zoals het verhaal over spannende lesbische avonturen in de Nederlandse duinen van 3 dames. Of het ietwat grovere verhaal over onderbroekenlol in een discotheek van enkele jongens.
De meeste verhalen zijn echter lekker onschuldig en lezen gewoon lekker weg. Dat je er prima mee in je strandstoel kunt wegdromen is dan ook niet moeilijk, hoeveel je het boekje waarschijnlijk na een halve dag al uit hebt. En dat is eigenlijk ook niet zo erg, want anders zou je toch gigantisch verbranden van de zon.
Enkele van de verhalen zijn speciaal voor publicatie in dit boekje geschreven, anderen zijn eerder gepubliceerd of vormen onderdeel van een ander boek. Al met al een leuk boekje voor in de zomer of voor mensen die zin willen krijgen in de zomer.
Over Uitgeverij Maarten Muntinga bv De Rainbow Pockets van Uitgeverij Maarten Muntinga zijn een graag geziene aanvulling op de verzameling van lezers. De boeken zijn zonder uitzondering laag geprijsd en bieden op die manier een lage drempel om veel te lezen. Naast bovengenoemd boek zijn er Rainbow Pockets van onder andere Ronald Naar, Isabelle Eberhardt en Hella S. Haasse.
De meningen van anderen over dit boekEr zijn voor dit boek nog geen andere meningen ingezonden. Geef daarom vandaag nog jouw mening over 'Zomer Zin. Verhalen voor in de strandstoel' van Désanne van Brederode e.a..
Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
Poollicht (Jolanda Linschoten) Bomen (Bruno P. Kremer) Onvergetelijke wandelingen die je gemaakt moet hebben! (Steve Watkins en Clare Jones) South Eastern Europe Rock Climbing Atlas (Wynand Groenewegen & Marloes van den Berg) Tour du Mont Blanc (Noes Lautier) Wandelwegwijzer Auvergne (Gjelt de Graaf) De kunst van het vinden (Geocaching in een notendop) (Ronald Cremers) Kilimanjaro (Henry Stedman) Hiking (Jacques Marais) Bed and Breakfast (Hanny Arens) Essential Bushcraft (Ray Mears) Handboek alpiene gevaren (Robert Steenmeijer) Italian Lakes (Step by Step) (Susie Boulton) Survival: het S.A.S. handboek (John wiseman) New Zealand (Lonely Planet) How to shit in the woods (Kathleen Meyer) The Mountain Traveller's Handbook (Paul Deegan) Hart van Portugal (Roel Klein en Bert Stok) Fietsen op het dak van de wereld (Guy Vancraybex) Op stap langs historische slagvelden (Denise van den Broeck) Mountain Biking Europe (Rowan Sorell, Chris Moran en Ben Mondy) Dagstappergids West-Vlaanderen (Luc Defoort, e.a.) Adventure Armenia (Carine Bachmann en Jeffrey Tufenkian) Wandelgids La Palma (Susanne Lipps) Survival Gids (ANWB)
|